• Обновено
10pcs По Многу Брзо Ослободување Pin Нерѓосувачки Челик Пролет Бар со Push Копчето 1.8 мм Дијаметар за да се Види Бенд 18mm 20mm 22mm
zoom_in

10pcs По Многу Брзо Ослободување Pin Нерѓосувачки Челик Пролет Бар со Push Копчето 1.8 мм Дијаметар за да се Види

DEN 191.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
за 18mm 20mm 22mm Види Бенд
Затворач Тип:
Брзо Ослободување Пролет Бар 1.8 мм Дијаметар
Бендот Должина:
Други

Слични производи во категоријата..