• Обновено
Трговија на големо 20PCS/многу 16MM 18MM 20MM 22MM electroplating Нерѓосувачки челик види тока за да се види рака златна ,црна ,розово злато боја
zoom_in

Трговија на големо 20PCS/многу 16MM 18MM 20MM 22MM electroplating Нерѓосувачки челик види тока за да се види рака

DEN 1319.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
22mm
Затворач Тип:
Тока
is_customized:
Yes
Бендот Ширина:
2.4 cm

Слични производи во категоријата..