• Обновено
Вештачка Кожа Закрпи за Поправка Облека Јакна за Шиење Applique Железо-на Коленото, Лактот Поправка Украси за Облека, Додатоци DIY
zoom_in

Вештачка Кожа Закрпи за Поправка Облека Јакна за Шиење Applique Железо-на Коленото, Лактот Поправка Украси за Облека,

DEN 119.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
d&d
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
13*9.5cm
Број На Модел На:
DS8568
Техника:
Печатени
Точка име :
кожа закрпи
боја:
5 бои
desgin:
2 парчиња од секоја боја
Материјал:
вештачка кожа
Пакување:
10Pcs/пакување

Слични производи во категоријата..