• Обновено
HDMI VGA AV Аудио USB LCD Контролер Одбор Со 7inch 1024x600 AT070TNA2 LCD Екран
zoom_in

HDMI VGA AV Аудио USB LCD Контролер Одбор Со 7inch 1024x600 AT070TNA2 LCD Екран

DEN 1644.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
VS-V59AV-V1+AT070TNA2
Бренд Име:
VSLCDISPLAY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри
Големина:
7inch
Формат:
1024x600
Модел Големина:
165.75 x 105.39 x 3.7
Активната Површина:
153.6 x 90mm
операција температура:
-20 до 70 Степен
Температура на чување:
-30 до 80 Степен
осветлување:
LED
FPC Конектор:
40pin FPC конектор 0.5 mm теренот

Слични производи во категоријата..