• Обновено
100pcs/многу Нови Оригинални чип нерѓосувачки челик 6*50 DS18b20 водоотпорен сензор на температура на 18B20 100cm -55~125degree
zoom_in

100pcs/многу Нови Оригинални чип нерѓосувачки челик 6*50 DS18b20 водоотпорен сензор на температура на 18B20 100cm

DEN 2038.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
tiegouli
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
DS18B20

Слични производи во категоријата..