• Обновено
септември-продавница (Update version (ажурирај верзија) НОВИ 140 засилувач одбор + ПСУ одбор база на НАИМ NAP140
zoom_in

септември-продавница (Update version (ажурирај верзија) НОВИ 140 засилувач одбор + ПСУ одбор база на НАИМ NAP140

DEN 2376.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NAP140
Максимална Моќност По Канал:
30W
Бренд Име:
GZLOZONE
Состојба:
Нови
Тип:
одбор

Слични производи во категоријата..