• Обновено
1pcs Прозорец Tulle Завеси Предиво и Памук Род Џеб Слепи Drapes Панел за Дневна Соба и Кујна, Спална соба Вратата Солидна Боја Чиста
zoom_in

1pcs Прозорец Tulle Завеси Предиво и Памук Род Џеб Слепи Drapes Панел за Дневна Соба и Кујна, Спална соба Вратата

DEN 359.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
W100cm-H200cm, W100cm-H270cm, W150cm-H250cm, W200cm-H270cm
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завесата
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
FGHGF
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
прозорецот завеси
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шема:
Предиво Обоена
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
is_customized:
Yes
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Коноп предиво
Тип:
Tulle прозорец завеси
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ:
1 парче Tulle Voile
Функција:
Translucidus
Стил:
Франција Модерен Стил
Завеса Ширина:
2~3times на прозорецот ширина
Употреба:
Tulle Завеси за Дневна Соба
Совети:
2 парчиња за еден прозорец
Завеса Тип:
Род Џеб Тип

Слични производи во категоријата..