• Обновено
3d Завеси За Дневна Соба Прозорец Фото Прилагодите големина на 3D природата сценографијата водопад обичај curain надворешноста куќа оркестарот
zoom_in

3d Завеси За Дневна Соба Прозорец Фото Прилагодите големина на 3D природата сценографијата водопад обичај curain надворешноста

DEN 4800.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
wide264cm high241cm, wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide360cm high250cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide600cm high270cm, wide700cm high270cm
Обработка:
кука
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Техника:
Плетени
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
0203
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Инсталација Тип:
Вграден-во

Слични производи во категоријата..