• Обновено
Модерниот Краток Слепи Завеса за Дневна Соба и Спалната соба Сина и Кафе Море Замокот Шема Цртан филм за Деца Соба Voile Крпа AP230&30
zoom_in

Модерниот Краток Слепи Завеса за Дневна Соба и Спалната соба Сина и Кафе Море Замокот Шема Цртан филм за Деца Соба

DEN 158.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
1pcs W100CM XH260CM, 1pcs W150CM XH260CM, 1pcs W200CM XH260CM, 1pcs W300CM XH260CM, 1pcs W350CM XH260CM, 1pcs W400CM XH260CM, 1pcs W100CM XH200CM, 1pcs W250CM XH260CM
Обработка:
Кука, Род Џеб процес, Само материјал, се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WP230
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
AiFish
Шема:
Печатени
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип На Објект:
Прозорец Скрининг
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Известување:
Tulle и платно ние се продава од посебен .

Слични производи во категоријата..