• Обновено
50pcs Машки Да се Женски Навој Месинг Хексагонални Хексадецимален ќор-сокак Spacer Столбови
zoom_in

50pcs Машки Да се Женски Навој Месинг Хексагонални Хексадецимален ќор-сокак Spacer Столбови

DEN 663.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
50pcs M3 x 55мм + 6mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
M3 x 55mm + 6mm
тема големина:
М3 Машки x М3 Женски
Должината На Телото:
55мм
Машки Конец Должина:
6mm

Слични производи во категоријата..