• Обновено
100pcs Машки Да се Женски Навој М2.5 x 15mm + 6mm Месинг Хексагонални Хексадецимален ќор-сокак Spacer Столбови
zoom_in

100pcs Машки Да се Женски Навој М2.5 x 15mm + 6mm Месинг Хексагонални Хексадецимален ќор-сокак Spacer Столбови

DEN 405.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
100pcs М2.5 x 15mm + 6mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
M2.5 x 15mm + 6mm
тема големина:
М2.5 Машки x М2.5 Женски
Должината На Телото:
15mm
Машки Конец Должина:
6mm

Слични производи во категоријата..