• Обновено
100pcs Машки Да се Женски Навој M3 x 30мм + 6mm Месинг Хексагонални Хексадецимален ќор-сокак Spacer Столбови
zoom_in

100pcs Машки Да се Женски Навој M3 x 30мм + 6mm Месинг Хексагонални Хексадецимален ќор-сокак Spacer Столбови

DEN 710.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
100pcs M3 x 30мм + 6mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
M3 x 30mm + 6mm
тема големина:
М3 Машки x М3 Женски
Должината На Телото:
30мм
Машки Конец Должина:
6mm

Слични производи во категоријата..