• Обновено
Подуени Tulle Топката Наметки Беж Кат Должина Туту Здолниште За Булчински Underskirt Сопствени Направени Долго Tulle Здолниште Патент Сопствени Направени
zoom_in

Подуени Tulle Топката Наметки Беж Кат Должина Туту Здолниште За Булчински Underskirt Сопствени Направени Долго Tulle

DEN 1320.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно,Полиестер
Број На Модел На:
Подуени Tulle Топката Наметки
Стил:
Формално
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Силуета:
Бал
Бренд Име:
WDPL
Половината:
Природни
боја:
Праска
Стил:
Моден
Decroation:
Pleats
Сезоната:
Сите сезоната
Пол:
Женски
Потекло:
кина
Ткаенина Тип:
Tulle Здолништа Туту Здолниште
Боја Стил:
Природна Боја

Слични производи во категоријата..