• Обновено
Svadilfari Жените Вистинска Кожа Здолниште Мека Овча Црна Плус Големина Дами Вистински Кожени Здолништа Жените Кожа Здолниште Женски
zoom_in

Svadilfari Жените Вистинска Кожа Здолниште Мека Овча Црна Плус Големина Дами Вистински Кожени Здолништа Жените Кожа

DEN 3285.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Preppy Стил
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
dl-24011
Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Половината:
Падна
Бренд Име:
SVADILFARI

Слични производи во категоријата..