• Обновено
2017 Голема и Мала Големина 31 32 45 46 47 Мода Секси Посочи Пети Жените Пумпи Платформа Високи Потпетици Дами Свадба Партија Чевли 502
zoom_in

2017 Голема и Мала Големина 31 32 45 46 47 Мода Секси Посочи Пети Жените Пумпи Платформа Високи Потпетици Дами Свадба

DEN 336.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пумпа Тип:
Гладијатор
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
б.к.-502
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Патент Кожа

Слични производи во категоријата..