• Обновено
ASUMER црна, розова сива мода пролет, есен дами еден чевли плоштадот пети тока жените велур кожни чевли на високи потпетици
zoom_in

ASUMER црна, розова сива мода пролет, есен дами еден чевли плоштадот пети тока жените велур кожни чевли на високи

DEN 1632.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
Asumer
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
A-ZY01402
Горниот Материјал:
Крава Велур
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пумпа Тип:
Основни
Пети Форма:
Плоштад Пети
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
33-42
Пета:
5.5 cm

Слични производи во категоријата..