• Најдобра цена
  • Обновено
THEMOST Нова Мода Чевли Sequins Супер Високи Потпетици Stiletto Партија Свадба Пумпи Блескавата Посочи Пети Голема size34-48 Чевли за жени
zoom_in

THEMOST Нова Мода Чевли Sequins Супер Високи Потпетици Stiletto Партија Свадба Пумпи Блескавата Посочи Пети Голема

DEN 1625.00 1625.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Свадба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
THEMOST
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
sequins црна
Големина:
34-48
Пета Висина:
12CM

Слични производи во категоријата..