• Обновено
Жените Висока Пета Чевли Платформа Пумпи Stiletto Жената Високи Потпетици Чевли Маче Потпетици Плус Големина 33 - 40 41 42 43 44 45 46 47 48
zoom_in

Жените Висока Пета Чевли Платформа Пумпи Stiletto Жената Високи Потпетици Чевли Маче Потпетици Плус Големина 33 -

DEN 740.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
44OETXTT557
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата..