• Обновено
Оригиналната Намера Жените Пумпи Сјај Укажува Пети Тенки Потпетици Пумпи Розова Црвено Злато Сребро Црна Мода Чевли Жена НИ Големина 4-9
zoom_in

Оригиналната Намера Жените Пумпи Сјај Укажува Пети Тенки Потпетици Пумпи Розова Црвено Злато Сребро Црна Мода Чевли

DEN 1895.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
5201314
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
Моден Елемент:
bling
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
Пинк Црвено Злато Сребро Црна
Чевли Тип:
жените пумпи
Пета Висина:
за 8.5 cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
glitter

Слични производи во категоријата..