• Обновено
Лето Стил На Жените Со Рамни Гладијатор Сандали Жена Чевли Флип Апостолки Влечки Дами Сандали Плус Големина 35 - 40
zoom_in

Лето Стил На Жените Со Рамни Гладијатор Сандали Жена Чевли Флип Апостолки Влечки Дами Сандали Плус Големина 35 - 40

DEN 436.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Број На Модел На:
FRA18
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Затворање Тип:
Еластична бенд
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Моден Елемент:
Кристално
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака

Слични производи во категоријата..