• Обновено
Бесплатен превозот Антички Ткаенина Покриена Електрични Кабелот Гроздобер Ткаенина Плетенка Светилка кабел Ретро текстилни Pendant светилка Жица 2*0.75 ММ
zoom_in

Бесплатен превозот Антички Ткаенина Покриена Електрични Кабелот Гроздобер Ткаенина Плетенка Светилка кабел Ретро текстилни

DEN 2956.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

is_customized:
Yes
Примена:
Надземни
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип:
Изолирани
Број На Модел На:
TC

Слични производи во категоријата..