• Обновено
Бесплатен превозот Памук гроздобер извртени Моќ Кабел антички текстилни извртени светилка Кабелот 2*0.75 мм ретро извртени електрична жица
zoom_in

Бесплатен превозот Памук гроздобер извртени Моќ Кабел антички текстилни извртени светилка Кабелот 2*0.75 мм ретро

DEN 2956.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

is_customized:
Yes
Примена:
Надземни
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип:
Изолирани
Број На Модел На:
TC

Слични производи во категоријата..